Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netproo Sp. z o.o. z siedzibą w Wałczu, ul. Pocztowa 13, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział IX Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Koszalinie pod numerem 0000684599, REGON 367652422, NIP 7651694013.

Dane osobowe są przetwarzane są w celu: realizacji umów, wystawiania faktur, regulowania płatności, marketingu własnych produktów lub usług oraz w celu zawarcia umowy. Posiadasz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w każdym czasie. Dane osobowe będą przetwarzane (w tym przechowywane) przez okres wynikający z przepisów prawa (np. ordynacja podatkowa, ustawa o rachunkowości) lub do czasu zrealizowania umów. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. Podstawą prawną dla przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a-c i f RODO.

Informujemy, iż posiadasz prawo do:

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem, podmiotom upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz w celu wykonania zawartej umowy. Dane będą przetwarzane w sposób automatyczny, w tym profilowane.

W sprawach związanych z ochroną danych można kontaktować na adres wskazany powyżej lub drogą elektroniczna na adres e-mail: bok@netproo.pl

Dla wszystkich zamówień złożonych w maju oferujemy rabat w wysokości 15%.
Do końca promocji zostało:

Dni
Godzin(y)
Minut(y)
Sekund(y)

Witaj! Mamy dla Ciebie PROMOCJĘ!

Dla wszystkich zamówień złożonych w marcu oferujemy rabat w wysokości 15%.

Do końca promocji zostało:

Dni
Godzin(y)
Minut(y)
Sekund(y)

lub skontaktuj się:

Wyrażam zgodę na badanie przez Netproo Sp. z o. o. moich preferencji i zachowań, aby umożliwić dostarczenie spersonalizowanych treści oraz polepszyć funkcjonowanie niniejszej strony. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub zmianę ustawień przeglądarki internetowej. Więcej informacji w Polityce Prywatności.