Niektóre firmy z Wałcza i okolic dla których wykonaliśmy strony www i e-sklepy.

Wykonaliśmy stronę internetową dla firmy Marplast, która oferuje:
  • przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • obróbkę plastiku
  • wtryskiwanie tworzyw sztucznych
  • elementy z tworzywa

www.protezdent.pl

Protez – Dent to Laboratorium Techniki Dentystycznej, które mieści się w Wałczu przy ul. Wojska Polskiego 2-6. Zbudowaliśmy stronę internetową firmy, która zawiera: czytelnie przedstawioną ofertę, mapkę z lokalizacją, galerię zdjęć, slider na stronie głównej. Layout dopasowaliśmy do logotypu firmy, całość prezentuje się bardzo nowocześnie. W ramach wdrożenia zarejestrowaliśmy domenę internetową, oraz utworzyliśmy skrzynkę e-mail.

www.norkowski-remonty.pl

Wizytówka firmowa przedsiębiorstwa ogólnobudowlanego z Wałcza. Czytelna, krótka strona internetowa typu „one page”.

www.tikofi.pl

Szukasz kawy do biura, lub personalizowanej kawy z logo? Tikofi.pl – to adres, który powinieneś odwiedzić. Wykonaliśmy prostą stronę informacyjną dla marki, która dostarcza rzemieślniczą i personalizowana kawę dla firm.

KAWA Z LOGO

Kofiti – to sklep internetowy z kawą i herbatą. Sklep sprzedaje kawę świeżo paloną i herbaty do restauracji i hoteli. Wykonaliśmy sklep, który jest czytelny na wszystkich urządzeniach i bardzo szybko ładuje się nawet na telefonach ze słabszym połączeniem internetowym.

Znajdziesz nas w Wałczu przy ul. Pocztowej 13.

Warto wybrać wałecką firmę

strony internetowe wałcz

ZOBACZ JAK DZIAŁAMY

Domena internetowa

Zarejestrowaliśmy i utrzymujemy setki domen internetowych. Wiemy jakie cechy powinna mieć firmowa domena, a jaką powinieneś wybrać dla swojego bloga.

hosting stron wałcz

Serwer - hosting strony

Twoją stronę umieścimy na szybkim i zabezpieczonym serwerze, dzięki czemu będzie ona szybko się ładować. Zapewniamy kopię bezpieczeństwa.

Najlepszy kontakt

Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wspólnie zaplanujemy i uruchomimy stronę, oraz udzielimy wsparcia po jej opublikowaniu w Internecie.

Kreatywne pomysły

Mamy bardzo ciekawe pomysły na to jak może wyglądać Twoja nowa strona www. Przyjdź i porozmawiaj z nami, a na pewno razem stworzymy wspaniały projekt.

Jakie cechy powinna mieć Twoja strona internetowa?

ZOBACZ JAKIE ROZWIĄZANIA OFERUJEMY

Zaplanowany układ

Strona internetowa Twojej firmy będzie przemyślana i zaplanowana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Strona będzie estetyczna i czytelna.

Na wszystkie urządzenia

Strona www będzie dopasowywać swoją szerokość do urządzenia, na którym zostanie wyświetlona, dzięki czemu zawsze będzie łatwa w obsłudze.

Panel do zarządzania

Twoja firmowa strona www będzie miała panel administracyjny, dzięki któremu będziesz mógł łatwo zarządzać stroną i edytować jej treść.

Szybka i zoptymalizowana

Twoja firmowa strona internetowa powinna szybko się wczytywać, a jej kod źródłowy powinien być zoptymalizowany tak by nie obciążał zasobów przeglądarki.

Jakie funkcjonalności możemy wdrożyć na Twojej stronie www?

TO TYLKO NIEKTÓRE ELEMENTY STRONY JAKIE OFERUJEMY

Mapa z lokalizacją

Pokażemy na mapie siedzibę Twojej firmy. Mapę możemy wzbogacić o wskazówki dojazdu czy też informacje o aktualnych korkach.

Blog firmowy / aktualności

Dział z aktualnościami czy rozbudowany blog firmowy to świetne narzędzia do promocji biznesu. Klienci będą na bieżąco z ofertą Twojej firmy.

Systemy ocen i recenzji

Na firmowej stronie internetowej możemy wdrożyć różne systemy ocen, poleceń czy recenzji. Pozytywne komentarze na temat Twojej firmy będą napędzać sprzedaż.

Systemy rezerwacyjne

Na firmowej stronie www możesz mieć rozbudowane formularze rezerwacyjne. Nieistotne jakie usługi oferujesz - dopasujemy odpowiedni system rezerwacyjny.

tworzenie stron internetowych wałcz

Nowoczesne i skuteczne strony www.

ZOBACZ JESZCZE RAZ STRONY INTERNETOWE OD NETPROO

Dla wszystkich zamówień złożonych w maju oferujemy rabat w wysokości 15%.
Do końca promocji zostało:

Dni
Godzin(y)
Minut(y)
Sekund(y)

Witaj! Mamy dla Ciebie PROMOCJĘ!

Dla wszystkich zamówień złożonych w marcu oferujemy rabat w wysokości 15%.

Do końca promocji zostało:

Dni
Godzin(y)
Minut(y)
Sekund(y)

lub skontaktuj się:

Wyrażam zgodę na badanie przez Netproo Sp. z o. o. moich preferencji i zachowań, aby umożliwić dostarczenie spersonalizowanych treści oraz polepszyć funkcjonowanie niniejszej strony. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub zmianę ustawień przeglądarki internetowej. Więcej informacji w Polityce Prywatności.